Tabel nominal premianți
„Arc peste timp – pe urmele
lui Petru Rareș”
Activitatea nr. 5 din cadrul proiectului „Pe urmele lui Petru
Rareș”, inclus în CAEJ 2017
Premiul
obținut
|
Numele
și prenumele elevului
|
Clasa
|
Unitatea
școlară de proveniență
|
Secțiunea
|
Profesor
coordonator
|
Premiul
I
|
COMAN MARA ȘTEFANA
|
V
|
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Bistrița
|
I.„Scrisoare despre școala mea”
|
Feldrihan Claudia
|
Premiul
I
|
VARVARA DENISA
|
V
|
Școala Gimnazială „Ioan Bob” Cluj-Napoca
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Sfărlea Lenuța
|
Premiul
I
|
POPA IOANA MIRUNA
|
X
|
Liceul Tehnologic „Petru Rareș” Bârlad
|
III „Urmașii lui Petru Rareș”
|
Suciu Gabriela
|
Premiul I
|
DOCA DARIUS
|
II
|
Liceul „Petru Rareș” Feldioara, Brașov
|
IV. „Back in time”
|
Ivan Iuliana
|
Premiul I
|
NEGREA CRISTINA
|
XI
|
Liceul cu Program Sportiv Bistrița
|
V. „Reflecting”
|
Iliin Ionela
|
Premiul
I
|
RUS MARIA ELISA
|
VIII
|
Școala Gimnazială Nimigea de Jos
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Beudean Larisa
|
Premiul I
|
BRADEA SIMONA
|
XI
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Șolderea Camelia
|
Premiul
I
|
RUSU TEODORA
|
X
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Premiul
II
|
TĂTAR MIHAI ALEXANDRU
|
V
|
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Bistrița
|
I.„Scrisoare despre școala mea”
|
Feldrihan Claudia
|
Premiul
II
|
CIOBOTARU DELIA
|
VI
|
Liceul „Petru Rareș” Brașov
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Radu Ștefan
|
Premiul II
|
DAVID TEODORA
|
III
|
Liceul „Petru Rareș” Feldioara Brașov
|
IV. „Back in time”
|
Salade Alina
|
Premiul II
|
FARCAȘ VIOREL
|
XI
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
V. „Reflecting”
|
Zinveliu Diana
|
Premiul II
|
BOZBICI DAVID
|
VII
|
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Bistrița
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Palalogos Melania
|
Premiul
II
|
HITICAȘ BEATRIZ-LIDIA
|
VIII
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Premiul II
|
HALAS IZABELA
|
X
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Premiul II
|
KOCIS LAURA
|
X
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Premiul II
|
ȚERMURE BOGDAN
|
XI
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Șolderea Camelia
|
Premiul
III
|
RÎPEANU RAUL
|
IV
|
Liceul „Petru Rareș” Feldioara, Brașov
|
I.„Scrisoare despre școala mea”
|
Mureșan Cristina
|
Premiul
III
|
HOZA OANA
|
VII
|
Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Maieru
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Dumitru Adriana
|
Premiul III
|
SUCIU DARIA
|
IV
|
Liceul „Petru Rareș” Feldioara,
Brașov
|
IV. „Back in time”
|
Mureșan Cristina
|
Premiul III
|
VANCA PAUL
|
IX
|
Colegiul Tehnic „Infoel” Bistrița
|
V. „Reflecting”
|
Rus Simona
|
Premiul III
|
AVRAM COSMIN
|
VII
|
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Bistrița
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Palalogos Melania
|
Premiul III
|
MARIAN IOANA
|
IX
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Premiul III
|
TOMOIAGĂ IOANA
|
XI
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Șolderea Camelia
|
Mențiune
|
PRAMAȘTOLEA ALMA
|
V
|
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Bistrița
|
I.„Scrisoare despre școala mea”
|
Feldrihan Claudia
|
Mențiune
|
APIAN TUDOR
|
V
|
Școala Gimnazială „Ștefan cel Mare” Bistrița
|
I.„Scrisoare despre școala mea”
|
Feldrihan Claudia
|
Mențiune
|
COJOC MARIA BIANCA
|
VII
|
Școala Gimnazială Șieuț
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Matei Liliana Maria
|
Mențiune
|
BĂIEȘ DELIA
|
VII
|
Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Maieru
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Dumitru Adriana
|
Mențiune
|
STAMATE VASILE OVIDIU
|
VI
|
Liceul „Petru Rareș” Brașov
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Radu Ștefan
|
Mențiune
|
MOTREANU ALEXANDRA
|
V
|
Școala Gimnazială „Ioan Bob” Cluj-Napoca
|
II. „Un Petru Rareș contemporan”
|
Ianchiș Lavinia
|
Mențiune
|
BURULEA DRAGOȘ ADELINA
|
X
|
Liceul Tehnologic „Petru Rareș” Bârlad
|
IV. „Back in time”
|
Trifan Maria
|
Mențiune
|
ARSENE ANA-MAIA
|
XII
|
Liceul Tehnologic „Petru Rareș” Bârlad
|
IV. „Back in time”
|
Doca Anca
|
Mențiune
|
TURC ALEX IOAN
|
IX
|
Liceul cu Program Sportiv Bistrița
|
V. „Reflecting”
|
Iliin Ionela
|
Mențiune
|
BRADEA SIMONA
|
XI
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
V. „Reflecting”
|
Zinveliu Diana
|
Mențiune
|
COPTIL REBECA
|
X
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Mențiune
|
GHIMICI LAURA
|
X
|
Colegiul Național „Petru Rareș” Beclean
|
VI. „Lettre ouverte a Petru Rareș”
|
Florean Dora
|
Felicitări tuturor participanților!
No comments:
Post a Comment